Muzyka

„KONIE”

sł. i muz.: Kashia Vega | singiel z płyty „KROPLA”

„Konie” to porywająca muzyczna opowieść o gonitwie myśli i mocy manifestacji. Swoim drugim singlem nawiązującym w warstwie muzycznej do klimatu lat 80-tych, Kashia Vega zaprasza do artystycznej eskapady po zakamarkach kobiecego umysłu. To piosenka, która motywuje do konfrontacji z samym sobą, przejęcia kontroli i kreowania świadomie otaczającej nas rzeczywistości.

„Konie” traktują o uczeniu się i poznawaniu siebie, odkrywaniu swoich jasnych i ciemnych stron oraz swoistym przeistaczaniu czegoś, co może być słabością np. chaos i natłok myśli w coś pozytywnego. Gonitwa myśli to często walka z niepokojem i chaosem. To również próba uporządkowania tego zamieszania, chwytanie ulotnych myśli i kształtowanie ich w sposób piękny i znaczący.

„ZEW NATURY”

sł. i muz.: Kashia Vega | singiel z płyty „KROPLA”

„Zew Natury” to inspirującą muzyczna opowieść o kobiecie, która jest świadoma swojej wewnętrznej siły i która bezkompromisowo podąża za głosem swojego serca. Tym debiutanckim singlem z mocnym brzmieniem fortepianu i akordeonu, Kashia Vega celebruje dziką, autentyczną i świadomą kobiecość.

“Pragnę, aby ten utwór pozwolił kobietom poczuć swoją pierwotną naturę, zanurzyć i zakochać się w niej oraz poczuć moc siostrzanego wsparcia innych kobiet. To również piosenka o magii energii kreacji, która w nas płynie napisana o i dla Kobiet Mocy, którymi wszystkie jesteśmy”.

„KROPLA”

„Kropla“ to wielowymiarowa opowieść o kobiecie, która poznaje, rozwija i uczy się samej siebie. Na tej debiutanckiej płycie Kashia Vega zabiera nas w muzyczno-słowną podróż pełną intymnych zwierzeń i autentycznych emocji. Jej historie o poznawaniu siebie i kreowaniu rzeczywistości mają inspirować do odkrywania własnej mocy i pasji. W jej piosenkach zarówno tekst jak i muzyka odgrywają główną rolę i tworzą swoisty pamiętnik malowany dźwiękiem i słowem. To album, który daje nadzieję i motywuje do rozwoju oraz podążania za głosem serca i duszy.

Premiera płyty przewidziana jest na 2024 rok.

Single i płyta otrzymały dofinansowanie Pomorza Zachodniego oraz zostały objęte Patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza.